Foto’s: jan moll fotografie

jan-moll-fotografie-(1-van-1)

jan-moll-fotografie-(1-van-1)-2

Uitslag Jeugd_tm11jr 2015

jan-moll-fotografie-(1-van-1)-3

jan-moll-fotografie-(1-van-1)-4

Uitslag Jeugd_12tm16jr 2015

jan-moll-fotografie-(1-van-1)-6

Uitslag-Recreanten2015-1

Uitslag Elite/Beloften Ronde van Nunspeet 2015

jan-moll-fotografie--3

uitslag naam  
1 Martijn Dijkstra   
2 Robin Lowik   
3 Gary Hekman 

bns
Eindstand Algemeen klassement 2015

jan-moll-fotografie--399

Positie Naam Woonplaats Totaal
1 Jeroen Breewel WILNIS 117
2 Twan Brusselman HELMOND 115
3 Gary Hekman KAMPEN 81
4 Mitchell Huenders MAARN 78
5 Dylan van Zijl HARDERWIJK 78
6 Martijn Dijkstra DE KNIPE 77
7 Robin Lowik VRIEZENVEEN 72
8 Arjan Hofman NUNSPEET 72
9 Robin Wennekes DODEWAARD 72
10 Daan de Groot UTRECHT 67

logo-bert-franken4
Eindstand Sprint klassement 2015

jan-moll-fotografie-(1-van-1)-5

1 Daan de Groot UTRECHT 38
2 Gijs Verdick LAREN GLD 32
3 Jeroen Breewel WILNIS 29
4 Nick Kweldam AALTEN 20
5 Martijn Dijkstra DE KNIPE 18
6 Mitchell Huenders MAARN 15
7 Robin Lowik VRIEZENVEEN 12
8 Gary Hekman KAMPEN 12
9 Thom van Beek STOMPWIJK 9
10 Maikel Bos OLDEBROEK 9

 

Volledige uitslag Elite/Beloften Ronde van Nunspeet 2015

 

1.  Martijn Dijkstra WV De IJsselstreek
 
  2.  Robin Lowik Cyclingteam Scheppink – Merckx
 
  3.  Gary Hekman WRV De Peddelaars Hoogeveen
 
  4.  Twan Brusselman Cyclingteam Jo Piels
 
  5.  Jeroen Breewel Uithoornse WTC
 
  6.  Mitchell Huenders WV Noord-Holland
 
  7.  Gijs Verdick Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  8.  Harry Sweering Baby-Dump Cyclingteam
 
  9.  Daan De Groot Wielerploeg Groot Amsterdam
 
  10.  Thom Van Beek  
 
  11.  Dylan Van Zijl Team 3M
 
  12.  Nick Kweldam Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  13.  Ricky Smit  
 
  14.  Melvin Van Zijl Team 3M
 
  15.  Beau Duvigneau LottoNL-Jumbo – De Jonge Renner
 
  16.  Arjan Hofman WV De IJsselstreek
 
  17.  Jeroen Janssen  
 
  18.  Ruben Wieberdink WV De IJsselstreek
 
  19.  Mathijs Wagenaar  
 
  20.  Jasper Schouten WV De IJsselstreek
 
  21.  Gerhard Joling Restore Cycling
 
  22.  Steven Stenekes  
 
  23.  Jelle Wolsink Metec-TKH Powered By Mantel
 
  24.  Martijn Lust UWTC De Volharding
 
  25.  Edwin Wielink  
 
  26.  Jesse De Haan  
 
  27.  Jelmer Asjes Wielerploeg Groot Amsterdam
 
  28.  Robert De Jong Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  29.  Bor Houwers Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  30.  Gerben Mos WV De IJsselstreek
 
  31.  Marc De Bruin WV Otto Ebbens
 
  32.  Jurgen Van Diemen WV Avanti
 
  33.  Coen Bosch  
 
  34.  Leander Schreurs WV Noord-Holland
 
  35.  Jurriaan Vos Restore Cycling
 
  36.  Rik Wielink  
 
  37.  Tim Scholten RTV Oldenzaalse WCL
 
  38.  Jelle Johannink RTV Oldenzaalse WCL
 
  39.  Henri Mol WV De IJsselstreek
 
  40.  Xaf Houwers Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  41.  Bob Van Den Hengel UWTC De Volharding
 
  42.  Mats Boeve LottoNL-Jumbo – De Jonge Renner
 
  43.  Dennis Smit WV Noord-Holland
 
  44.  Peter Van De Put AR En TV De Adelaar
 
  45.  Robin Wennekes Tempo-Bruns
 
  46.  Gertjan Hamstra WV De IJsselstreek
 
  47.  Jordy Buskermolen WV Avanti
 
  48.  Jurrien Bakker AR En TV De Adelaar
 
  49.  Bart Van Den Berg  
 
  50.  Ivo Stronks Sensa – Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam
 
  DNF  Tijs Van Der Steen Restore Cycling
 
  DNF  Kevin Coster WV De IJsselstreek
 
  DNF  Niels Potze NWV Groningen
 
  DNF  Henk Bos WV Otto Ebbens
 
  DNF  Arjan De Haan WV De IJsselstreek
 
  DNF  Mathijs Boerrigter Cyclingteam Scheppink – Merckx
 
  DNF  Jan Rozendom Cyclingteam Scheppink – Merckx
 
  DNF  Rens Te Stroet Cyclingteam Jo Piels
 
  DNF  Wim Kleiman Cyclingteam Scheppink – Merckx