Geen categorie, Nieuws
Uitslagen Kampioenschap en Ronde van Nunspeet

Rabobank Veluwe Eindklassement 2017
Elite Belofte

Schermafbeelding 2017-08-21 om 21.07.21

Bert Franken Sprintklassement 2017

Schermafbeelding 2017-08-21 om 21.07.27

Kampioenschap van Nunspeet Jeugd 5-11 jaar

  Uitslag Rugnr Naam M/V
Jongens 1 54 Senna Vis M
  2 51 Ruben Drost M
  3 53 Bert-Jan Hoogers M
  4 52 Lars Noorderijk M
         
Meisjes 1 76 Marit Haverkamp V
  2 78 Mirthe van Spronsen V
  3 79 Lieke van Spronsen V

 

jeugd-jongens
jeugd-meisjes

Kampioenschap van Nunspeet Jeugd 12-16 jaar

  Uitslag Rugnr Naam
Jongens 1 7 Floris Linders
  2 5 Rick Huisman
  3 2 Jenne Haverkamp
  4 3 Eibert Lankman
  Dnf 4 Damien de Bruin
       
Meisjes 1 26 Janiek van Espelo
  2 28 Willianne Franken
  3 29 Kaylee van Renselaar
  4 27 Willemiek de Ruiter

 

junioren-jongens
junioren-meisjes

Kampioenschap van Nunspeet Recreanten >16 jaar

  Uitslag Rugnr Naam
Heren 1 8 Marco Frens
  2 17 Henk Drost
  3 18 Robin de Bekke
  4 12 Eric Platte
  5 9 Sven Noorderijk
  6 5 Frederik Hoff
  7 1 Willem Lankman
  8 7 Gerrard Blaauw
  9 11 Henk Vis
  10 16 Cor Wayer
  11 3 Bram Pap
  12 4 Mark Polinder
  13 2 Lambertus Lankman
  15 13 Hendri Polinder
  16 19 Bertus Walda
  17 6 Gerrit Jan Berghorst
  18 14 Bart de Ruiter
  Dnf 10 Arjan Blauw
  Dnf 15 Aart Blaauw
       
Dames 1 50 Annelies Lankman
  2 52 Iris Oosterhaven
  3 51 Thirza Hoff

 

heren
dames

Volledige uitslag Ronde van Nunspeet 2017

Uitslag      Naam Rug#        Tijd
1 Wim Kleiman 22 1:45:26.537
2 Robin Lowik 26 1:46:19.340
3 Arjan Hofman 16 1:46:35.211
4 Arno Kleinjan 23 1:46:37.420
5 Robin Wennekes 40 1:38:55.911
6 Arjan Stroetinga 53 1:38:56.098
7 Rick Smit 32 1:38:56.312
8 Antonie van Noppen 28 1:38:56.618
9 Jordy Buskermolen 11 1:38:56.626
10 Bram Verweij 54 1:38:56.697
11 Erik Groen 68 1:38:57.186
12 Arjan Arentsen 2 1:38:57.239
13 Robert Berk 6 1:38:57.486
14 Eddy van IJzendoorn 65 1:38:57.908
15 Jasper Schouten 52 1:38:57.945
16 Björn Bakker 60 1:38:58.117
17 Martijn Knol 24 1:38:58.641
18 Jasper Bovenhuis 10 1:38:59.294
19 Tom Wijfje 44 1:38:59.342
20 Kevin Coster 67 1:39:00.239
21 Maarten Vierhout 37 1:39:02.294
22 Sjors Handgraaf 15 1:39:02.586
23 Dylan van Zijl 47 1:39:03.491
24 Wouter de Groot 14 1:39:03.550
25 Timon Ratering 57 1:39:03.707
26 Xaf Houwers 58 1:39:04.732
27 Jurriaan Vos 50 1:39:05.885
28 Marc de Bruin 75 1:39:07.062
29 Casper van Wijck 43 1:39:10.439
30 Edwin Wielink 42 1:39:14.558
31 Erik Jan Kooiman 70 1:39:26.353
32 Maarten Junte 20 1:38:20.427
33 Gino Luca Vierhouten 62 1:36:07.628
34 Joury Ottenbros 61 1:42:17.114
35 Robert Bovenhuis 56 1:01:09.115
36 Maikel Willemsen 55 1:03:41.469
37 Mitchell Huenders 18 0:58:58.597
38 Sven Tellegen 35 0:59:42.762
39 Marien Bogerd 8 0:59:42.939
40 Henri Mol 27 0:59:43.132
41 Jeroen Kaldenbach 21 0:59:43.321
42 Corné ten Hove 17 0:59:43.545
43 Coen Bosch 9 0:59:44.066
44 Patrick Besteman 7 0:59:44.237
45 Vincent Fackeldey 63 0:59:44.796
46 Henk Bos 74 0:59:45.282
47 Marijn Velt 36 0:59:44.393
48 Andries Weening 73 0:59:45.523
49 Wiebe Scholten 69 0:50:42.869
50 Robbert Mekelenkamp 51 0:50:16.799
51 Patrick Stam 34 0:50:43.123
52 Martin van de Pol 31 0:50:22.333
53 Lars van Uum 71 0:51:15.146
54 Bram van der Zwet 48 0:45:25.430
55 Niels Beelen 5 0:46:59.067
56 Jelmer Arendshorst 1 0:33:30.812
57 Tom van der Meer 64 0:35:50.072
58 Philip Kootstra 25 0:36:01.887
59 Nick Kweldam 59 0:33:29.182
60 Marc Janssen 19 0:25:35.141
61 Arne Peters 66 00:06:15

 

winnaar2017